Böcek ilaçlama Servisi

Böcek ilaçlama Servisi

İnsanoğlunun varolduğu günden bu yana böcekler de her zaman varolmuştur. Bu haşerelerle bireysel mücadelede zorluk çeken insanların arz talep dengesinde oluşan böcek ilaçlama sektörü böcek ilaçlama servisi oluşumlarından meydana gelmiştir. Böcek ilaçlama servisleri ev ve işyerleriniz başta olmak üzere her türlü yürüyen, uçan ve kemirgen haşerelere karşı siz müşterilerine hizmet vermektedir.

Haşere ilaçlamalarında uygulama yapılacak alanın yapısı büyük önem taşımaktadır. İlk olarak alan üzerinde gerekli gözlemler yapılmalı ve buna istisnaden gerekli işlemler gerçekleştirilmelidir. Sorunun oluştuğu mevcut alanda ilaçlama personeli ilk olarak gerekli keşif işlemini gerçekleştirmeli ve gözlemleri sonucunda uygulamasını gerçekleştirmelidir. Böcek ilaçlama şirketi olarak faaliyet gösteren Görkem ilaçlama İstanbul merkezli olup, İstanbul genelinde haşere kontrol hizmetleri konusunda faaliyet göstermektedir. Yaşam alanlarına yerleşmiş zararlılardan korunmak için interaktif kalıcı çözümler ile Böcek ilaçlama servisi olarak hizmet vermektedir. Firmamız Haşere ve kemirgen kontrolü, Uçan haşere kontrolü, Fumigasyon ve Dezenfeksiyon hizmetleri sunmaktadır. Pest Control hizmetlerimizde kullanılan biyositler’in insan sağlığına bir zararı bulunmamaktadır.

Böcek ilaçlama Servisi

Haşereler ile mücadele konusunda müşterilerimizinde bir takım sorumluluklarını yerine getirmeleri gerekmektedir. Bunlardan bazıları şunlardır: Yemekhane, mutfak ve çöp alanları deterjanları ile yıkanmalı, son durulamalar dezenfektan ve ya çamaşır suları ile yapılmalıdır. Mevcut giderler temizlenmeli ve dezenfekte edilmelidir. İşletmenizde ya da evinizde gerekli temizlik kurallarına uyulmalı haşereyi cezbededek ya da üremelerini kolaylaştıracak atık, kir ve çürüyebilecek malzemelerden arındırmalısınız. İşyerlerinde mümkün olduğunca yiyecek bulundurmamaya özen gösterilmelidir. Kemirgenler için kurulan fare istasyonları kesinlikle yerinden oynatılmamalıdır. Görkem ilaçlama tarafından yapılan her ilaçlama işlemi sonrasında sizlere “Halk Sağlığı Alanında Haşerelerle Mücadele İşlem Formu” sunulmaktadır. Böcek ilaçlama servisi olarak verdiğimiz işlem sonunda size teslim edilen bu formda firma bilgileri, Mesul müdür, Mesul müdür izin tarihi, İstanbul valiliği belge numarası, Kullanılan ilacın ticari adı, İlacın temin şekli, ilacın aktif maddesine kadar detaylı bilgiler bulunmaktadır.

Genel kapsamda işyerlerinin konumu, büyüklüğü ve haşere yoğunluğuna müteakiben periyodik ilaçlama hizmeti verilmektedir. Periyodik ilaçlama zamanları şirketiniz tarafından belirlenerek, sabitlenmektedir.

Böcek İlaçlama Servisi hizmeti veren Görkem ilaçlama, hizmet kalitesini sizlerle paylaşmak arzusundadır.

Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlama

Doğamızda bulunan tüm haşere ve kemirgenler aracılığı yayılan insan ve çevre sağlığını tehdit eden virüslere karşı insektisit uygulamasına verilen isime ilaçlama denir. Haşere ve kemirgenler insan sağlığı açısında risk oluşturan sayısız hastalığın taşıyıcısı olmalarının yanı sıra, bu hastalıkları çok farklı yöntemlerle insanlara bulaştırırlar.

İlaçlama sektöründe teknolojide meydana gelen değişimler ile bağlı olarak haşere ve kemirgenlerle karşı uygulanan mücadele yöntemleri farklılık göstermeye başlamıştır. Tüm bu gelişmeler ışığında ise ilaçlama günümüzde çok büyük bir sektör haline gelmiştir.

Buna bağlı olarak korsan böcek ilaçlama firma sayısında çok ciddi boyutlarda artış gözlemlenmektedir. Bu tarz firmaların kullanmış olduğu ilaçlar uygulama yapılan alan üzerinde tortu ve de kalıntı bırakır. İnsan sağlığına sadece ilaçlama esnasında zarar vermekle kalmazlar verdikleri bu zararların boyutları maalesef uzun süre devam eder.

Bu yüzden profesyonel olarak hizmet veren haşere ilaçlama firmaları ile çalışmayı tercih etmeniz, gerek insan ve de çevre sağlığı açısından hayati önem taşıdığı kadar, maddi kayıplarında önüne geçebilmeniz açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Görkem ilaçlama 14 yılı aşkın süredir profesyonel olarak ilaçlama sektöründe faaliyet göstermekle beraber ,güvenilirliğini korumuş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Firmamız tüm haşere ve kemirgen sorunlarınıza karşı, WHO (Dünya Sağlık Örgütü) mevzuatlarına uygun olarak kaliteli ve garantili hizmetin adresi olmaya devam etmektedir. Detaylı bilgi için danışma hattımızı arayabilir uzman personellerimizden günün 24 saati destek alabilirsiniz.

İstanbul Genelinde Hizmet Verdiğimiz Bazı Semtler
İstanbul ilaçlama Adalar ilaçlama Avrupa ilaçlama
Avcılar İlaçlama Bağcılar İlaçlama  Bahçelievler İlaçlama
 Bakırköy İlaçlama  Bayrampaşa İlaçlama  Beşiktaş İlaçlama
 Beykoz İlaçlama  Fatih İlaçlama  Tuzla İlaçlama
 Sultanbeyli İlaçlama  Gaziosmanpaşa İlaçlama  Büyükçekmece İlaçlama
 Bahçeşehir İlaçlama  Taksim İlaçlama  Çatalca ilaçlama
 Ümraniye İlaçlama  Güngören İlaçlama  Zeytinburnu İlaçlama
 Kadıköy İlaçlama  Kağıthane ilaçlama  Kartal İlaçlama
 Eminönü İlaçlama  Üsküdar İlaçlama  Maltepe İlaçlama
 Pendik İlaçlama  Sarıyer İlaçlama  Silivri İlaçlama
 Sultangazi İlaçlama  Şişli İlaçlama  Esenler İlaçlama
 Eyüp İlaçlama  Şile İlaçlama  Arnavutköy İlaçlama
 Beylikdüzü İlaçlama  Başakşehir İlaçlama  Çekmeköy İlaçlama
 Sancaktepe İlaçlama  Şirinevler İlaçlama  Küçükçekmece İlaçlama
 Ataşehir İlaçlama  Esenyurt İlaçlama Ev ilaçlama

Uzman İlaçlama

Böcekler, fareler ya da benzeri canlılar, insanların korku duygusuyla dolmasına neden olurlar. Özellikle bu canlıların hastalık taşıma riskleri, akabinde pis bölgelerde yaşıyor olmaları, evlerde ya da benzeri ortamlarda bu canlıların yaşaması, var olması durumunun olumsuz karşılanmasına, korku ve panik duygularının yaşanmasına neden olmaktadır. Böyle durumlar ile günlük yaşam içerisinde sık sık karşılaşılabilinmektedir. Çünkü böcekler ya da fareler de bizler gibi bir yaşam içerisindedirler. Kendi yaşamlarını devam ettirebilmek için uygun olan her yolu içgüdüsel olarak takip etmektedir bu canlılar.

Bizler nasıl ki kış aylarında soğuk olduğu için kalın kıyafetler giyinip, soğuktan korunup yaşamaya çalışıyorsak, böcekler ve fareler de bu şekilde kendi yaşamlarını devam ettirebilmek amacıyla her fırsattan istifade etmeye çalışmaktadır. Özellikle soğuktan ve olumsuz koşullardan korunacakları, yaşayabilmelerine imkan sağlayan ortamlarda saklanarak yaşamaya çalışır bu tip canlılar. Hal böyle olunca sıcak bir ev ya da ışıkla donatılmış bir otel, bu tip haşere ve böcek gibi canlılar için oldukça cazip imkanlar sunarlar.

Uzman İlaçlama

Bu durumlarda haşerelerle dolan bir mutfak ya da farelerin kol gezdiği bir oturma odası fikri, herkesin tiksinti duygularının kabarmasına, akabinde korku ve telaş duygularının yaşanmasına neden olacaktır. Hem otel sahipleri, hem de orada vakit geçiren bireyler bu durumun oluşmasını istemeyeceklerdir. Bu durumda böylesi olumsuzluklardan kökten kurtulmak için uzman bir böcek ilaçlama ekibi ile çalışma isteği oluşacaktır.

Uzmanlık bu gibi durumlar için olmazsa olmazdır. Uzman haşere ilaçlama ekibi ile her türlü böcek problemi kısa zamanda ve etkili bir biçimde sona erdirilecektir. Uzman olmayan ekiplerin gerçekleştirdiği ilaçlama teknikleri ile çoğu zaman böceklerin yok edilmesi için kalıcı ve etkili bir çözüm sağlanamamaktadır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için uzmanlık isteyen bu işlemlerde böcekleri ve bu tip canlıları iyi tanıyan ve tecrübesiyle göz dolduran ekiplerle çalışmak tercih edilmektedir. Bu sayede kısa zamanda kolayca ve uzun süreli bir etki derecesi ile böceklerin istilası, farelerin serbestçe dolaşması sona erdirilecek ve böceksiz bir yaşam alanı sağlanacaktır.