Böcek ilaçlama

Böcek ilaçlama Doğamızda bulunan tüm haşere ve kemirgenler aracılığı yayılan insan ve  çevre sağlığını tehdit eden virüslere karşı insektisit uygulamasına verilen  isime ilaçlama denir. Haşere ve kemirgenler insan sağlığı açısında risk  oluşturan sayısız hastalığın taşıyıcısı olmalarının yanı sıra, bu hastalıkları  çok farklı yöntemlerle insanlara bulaştırırlar.

İlaçlama sektöründe teknolojide meydana gelen değişimler ile bağlı olarak haşere ve kemirgenlerle karşı uygulanan mücadele yöntemleri farklılık göstermeye başlamıştır. Tüm bu gelişmeler ışığında ise ilaçlama günümüzde çok büyük bir sektör haline gelmiştir.

Buna bağlı olarak korsan böcek ilaçlama firma sayısında çok ciddi boyutlarda artış gözlemlenmektedir. Bu tarz firmaların kullanmış olduğu ilaçlar uygulama yapılan alan üzerinde tortu ve de kalıntı bırakır. İnsan sağlığına sadece ilaçlama esnasında zarar vermekle kalmazlar verdikleri bu zararların boyutları maalesef uzun süre devam eder.

Bu yüzden profesyonel olarak hizmet veren haşere ilaçlama firmaları ile çalışmayı tercih etmeniz, gerek insan ve de çevre sağlığı açısından hayati önem taşıdığı kadar, maddi kayıplarında önüne geçebilmeniz açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Görkem ilaçlama 14 yılı aşkın süredir profesyonel olarak ilaçlama sektöründe faaliyet göstermekle beraber ,güvenilirliğini korumuş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Firmamız tüm haşere ve kemirgen sorunlarınıza karşı, WHO (Dünya Sağlık Örgütü) mevzuatlarına uygun olarak kaliteli ve garantili hizmetin adresi olmaya devam etmektedir. Detaylı bilgi için danışma hattımızı arayabilir uzman personellerimizden günün 24 saati destek alabilirsiniz.

[box type=”download”]İstanbul Genelinde Hizmet Verdiğimiz Bazı Semtler[/box]
İstanbul ilaçlama Adalar ilaçlama Avrupa ilaçlama
Avcılar İlaçlama Bağcılar İlaçlama  Bahçelievler İlaçlama
 Bakırköy İlaçlama  Bayrampaşa İlaçlama  Beşiktaş İlaçlama
 Beykoz İlaçlama  Fatih İlaçlama  Tuzla İlaçlama
 Sultanbeyli İlaçlama  Gaziosmanpaşa İlaçlama  Büyükçekmece İlaçlama
 Bahçeşehir İlaçlama  Taksim İlaçlama  Çatalca ilaçlama
 Ümraniye İlaçlama  Güngören İlaçlama  Zeytinburnu İlaçlama
 Kadıköy İlaçlama  Kağıthane ilaçlama  Kartal İlaçlama
 Eminönü İlaçlama  Üsküdar İlaçlama  Maltepe İlaçlama
 Pendik İlaçlama  Sarıyer İlaçlama  Silivri İlaçlama
 Sultangazi İlaçlama  Şişli İlaçlama  Esenler İlaçlama
 Eyüp İlaçlama  Şile İlaçlama  Arnavutköy İlaçlama
 Beylikdüzü İlaçlama  Başakşehir İlaçlama  Çekmeköy İlaçlama
 Sancaktepe İlaçlama  Şirinevler İlaçlama  Küçükçekmece İlaçlama
 Ataşehir İlaçlama  Esenyurt İlaçlama Ev ilaçlama

Bir cevap yazın